Nagroda Laur Jakości PIGE 2023

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma została uhonorowana prestiżową nagrodą „Laur Jakości Polskiego Przemysłu Elektrotechnicznego” za doskonałą jakość naszych produktów.

Ta nagroda stanowi potwierdzenie naszych wysiłków i poświęcenia w dążeniu do doskonałości. Od samego początku naszej działalności priorytetem dla nas było produkowanie najwyższej jakości przewodów i kabli. Polska Izba Gospodarki Elektrotechnicznej doceniło nasze zaangażowanie w doskonalenie naszych procesów, tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz konsekwentne dążenie do spełnienia oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Ta nagroda nie tylko stanowi wyraz uznania dla naszej firmy, ale również motywację do dalszego rozwoju i podnoszenia poprzeczki w branży kablowej.  Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności, zdobywania wiedzy oraz śledzenia najnowszych trendów i technologii, aby zapewnić naszym klientom doskonałe produkty.

Nagroda „Laur Jakości Polskiego Przemysłu Elektrotechnicznego” jest dla nas potwierdzeniem, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane przez naszych klientów i ekspertów z branży.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie a ekspertom PIGE za uznanie, które nam okazują. Dziękujemy też naszym pracownikom za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie.

Spółdzielnia Inwalidów Metalowo-Elektro-Chemiczna SIMECH

Szybkie menu

Wiadomości

Reklama TME

Kontakt

Email

marketing@simech.com.pl

Adres

32-600 Oświęcim
ul. Zakładowa 1

Pon - Pt

7.00 - 15.00